8. jūlija Muzikālās Bankas neklātienes viešņa bija jaunā māksliniece BŪŪ, jeb Ilze Fārte, kura klausītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko veikumu - dziesmu “Sāku no sākuma”.

Plašāka publika BŪŪ iepazina, pateicoties singlam “Siekala”, un dziedātājas apgriezieni tikai pieņemas spēkā.

“Šī ir mana izlaušanās no čaulas, kurai ļoti ilgi esmu gatavojusies,” saka BŪŪ, kura iepriekš darbojās kā dziesmu autore citiem popmūzikas māksliniekiem.

“Dzīves laikā mums katram ir ļoti daudz šo “mazo sākumu”. Dažreiz tas pat vienas dienas ietvaros, kad ir jānomirst un jāpārdzimst, atmetot savu veco identitāti un ar to saistītos lēmumus,“ par dziesmu “Sāku no sākuma”  saka tās autore BŪŪ.

Dziesma iezīmē Ilzes lēmumu par solo karjeras uzsākšanu – ar to saistītajām priekiem un raizēm.

Dziesmas producents ir Armands Varslavāns, bet miksu/māsteru veicis Andis Ansons. Savukārt dziesmas “Sāku no sākuma”  videoklipa režisore un producente ir Agnese Rozniece kopā ar Zvaigznājs.lv komandu, kas ir vokālistu konkursa “Ghetto  Faktors” galvenās balvas realizācija. BŪŪ “Ghetto  Faktors” uzvarēja šīs vasaras sākumā.

 

Raidījuma laikā BŪŪ piedalījās filozofiskajā SĀKUMA SPĒLĒ, kurā viņai bija jāatbild uz vairākiem jautājumiem par SĀKUMU! Kādas bijas mākslinieces atbildes? Klausieties audio pielikumā!