27. februāra Muzikālās bankas viesis bija mūziķis Intars Busulis, jo izdevis singlu “Līnijas” no albuma “Spēlē savā burvju flautā”. Raidījuma laikā Intars saņēma arī “Muzikālās bankas 2023” balvu par Finālšova tiešraides sms balsojumā nopelnīto 11. vietu.

Dziesma “Līnijas” vēsta par īstumu mūsdienu attiecībās. Intars Busulis stāsta, ka par mīlestību ir vajadzīgas dažādas dziesmas.

“Ne vienmēr visi ir situācijā, kad attiecības ir piepildītas ar mīlestību. Līnijas iezīmē to, kas ar mums jau dzīvē noticis, mūsu nospiedumi. Tās var vilkt, lai nākotni zīmētu ar jauno, vēlamo, to, pēc kā tiecamies. Citreiz tās ir tikai ilgas, taču dažkārt tiešām nepieciešams pāršķirt jaunu lapu, strādāt pie attiecībām un zīmēt no jauna esošo.”

Skaņdarbu izpilda Intars Busulis kopā ar Abonementa orķestri. Dziesmas mūzikas autors ir komponists Kārlis Lācis, kurš pirmo reizi sadarbojies ar teksta autori Elīnu Sproģi. Dziesmas “Līnijas” producents ir Jānis Aišpurs. Dziesmai “Līnijas” tapis arī liriku videoklips. 

 

Šī dziesma ir singls no Intara Busuļa albuma “Spēlē savā burvju flautā”, kas iznāca pērnā gada rudenī. Gan jaunās albuma dziesmas, gan klausītāju iemīļotie skaņdarbi būs dzirdami Intara Busuļa solo koncertos “Spēlē savā burvju flautā”, kas norisināsies 8. martā “Arēnā Rīga”, 16. martā Daugavpilī, 22. un 23. martā Cēsīs, 5. un 6. aprīlī Rēzeknē, kā arī 13. un 14. aprīlī Liepājā.

 

Raidījuma laikā Intars vērtēja Mika Galvanovska dziesmu “Stulbā sirdsapziņa”.

Miks Galvanovskis:

“Dziesma “Stulbā sirdsapziņa”, gluži kā drīzumā gaidāmais albums, ir par manu dzīvi ar spilgto bohemas piesitienu, grūtajām izvēlēm un brīžiem, kas atspoguļo rūgto izklaidības pēcgaršu. Dziesmā tiek skaidrotas attiecības, kas vienmēr izvēršas vienā scenārijā - lielceļā uz nekurieni. Bieži vien, ir sanācis satikt dzīvē cilvēkus, kuru dēļ sirsniņa uz brīdi notirpst, bet arī tā sajūta pagaist ātri vien. Dziesmas galvenais uzsvars ir par to, ka, lai arī kā negribētos nevienu sāpināt, dienas beigās, diemžēl, tas ir neizbēgami.”

Intara Busuļa vērtējumu klausieties audio pielikumā!