25. maija Muzikālās bankas viesis bija grupas "Borowa Mc" mūziķis Aigars Runčis, kurš klausītāju vērtējumam nodeva jauno dziesmu "Atmosfera". Dziesma tapusi vēloties iedvesmot cilvēkus mīlēt un iemīlēties šajā vasarā. Dziesmas autori ir grupas Borowa Mc dalībnieki Aigars Runčis un Guntra Kuzmina - Jukna, un šo dziesmu producēja Fakts (Jānis Šmēdiņš).

""'Atmosfera" ir par mīlestību - gan pirmo romantiku, gan ilgstošām attiecībām. Šo dziesmu uzrakstīju, apmeklējot savu draugu kāzu ceremoniju, iedvesmojoties no laimīgiem cilvēkiem un dzirdot visus labos vēlējumus jaunajam pārim. Otrā daļa ir par to, ka mēs ar sievu esam kopā gandrīz divus gadu desmitus un aizvien mīlestībā," par dziesmas tapšanu stāsta Aigars.

Dziesma tapusi grupas radošās nometnes laikā pagājušajā vasarā Latgalē, un demo versija ierakstīta vasarnīcā, kas bija pielāgota studijas vajadzībām.

Tuvākie koncerti grupai plānoti vasarā, jūlijā uzstājoties Līvānos, bet augustā piedaloties lielkoncertā Dzimis Latgolā Rēzeknē.


Raidījuma laikā Aigars Runčis vērtēja grupas "Instrumenti" un Gustavo kopdarbu - dziesmu "Nāc dejot". Šī dziesmair viens no 80. - 90. gadu latviešu mūzikas hitiem un tās izpildītāji ir plaši pazīstamā rokgrupa “Linga”. Savulaik šī dziesma skanēja ballītēs un jaunu cilvēku pulcēšanās pasākumos kā viena no populārākajām deju melodijām. Lai arī šī dziesma ierindojama latviešu roka žanrā, grupa “Instrumenti” un Gustavo to izvēlējās mērķtiecīgi kā interesantu radošu un saturisku izaicinājumu. Skaņdarba vērtējumu klausieties audio pielikumā!