12. maija Muzikālas Bankas neklātienes viesis bija mūziķis Aigars Runčis no grupas "Borowa Mc", kurš, iestājoties pavasarīgam laikam, klausītāju vērtējumam nodeva singlu "Dancoj ar mani".

Dziesma ir tapusi sadarbībā ar producentu Arcadia 87 un iezīmē pagriezienu grupas jaunas skaņas meklējumos.

“Stāsts ir par kaut ko tik saprotamu, bet šobrīd aizliegtu kā tuvošanos viens otram. Par pārdomām, sajūtām, tiem neveiklajiem un bailīgajiem mirkļiem, kad nezini, kā būs. Bet cilvēki ļaujas! Un tad dzimst jaunas emocijas, kaisle un tauriņi vēderā. Katram stāsts var būt savs, bet sajūtas līdzīgas,” stāsta grupas Borowa Mc dalībnieks Aigars Runčis.

Tā kā vasaras pasākumu un festivālu norise aizvien nav skaidra, grupa aicina ballēties attālināti, izmantojot ekrānus un straumēšanas platformas.

Grupa "Borowa Mc" plūca laurus Muzikālajā Bankā 2005. gadā, kad dziesma „Vysskaistuokai meitiņai” ieguva gada vērtīgākās dziesmas titulu. Kopš tā laika grupa ir piedalījusies mūsu aptaujā arī ar citām dziesmām, bet, nu, ilgu laiku klusējusi, atgriežas ar jaunumiem.

Nelielā spēlē gribējām noskaidrot – vai "Borowa Mc" ir sekojusi līdzi Muzikālajai Bankai arī laikā, kad paši neatradās aptaujā, tādēļ Aigaram Runčim bija jāatbild uz pieciem raidījuma vadītājas Baibas uzdotajiem jautājumiem. Kā viņam tas izdevās klausieties audio pielikumā.