18. maija Muzikālas bankas viesi bija grupas “Bermudu Divstūris” dalībnieki Biceps un Triceps, kuri izsludināja pirmo un vienīgo “bratuku mūziklu”. Viņi klausītāju vērtējumam nodeva dziesmu “LAIM’ UZ MANA RĒĶIN’”, kas ir pirmais skaņdarbs no gaidāmā mini albuma “NOGURSTAM septiņos cēlienos”. Albums būs muzikāls piedzīvojums, kur katram videoklipam ir būtiska loma – tie kopā veidos vienotu īsfilmu.

“Jaunais albums būs citādāks nekā ierasti un attiecīgi arī jauns eksperiments mums pašiem. Liekot dziesmu pie dziesmas, stāstu pie stāsta, par to, ko mēs kopā esam piedzīvojuši, nonācām līdz albumam, kas kļuva par pirmo un vienīgo “bratuku mūziklu”. Un arī albuma nosaukums “NOGURSTAM septiņos cēlienos” ir zīmīgs, - mēs neesam tie, kas naktīs guļ – mēs nogurstam, jo mēs kurinam ballītes,” par albumu stāsta Biceps.

Albums būs veidots septiņos cēlienos, kas sevī ietver septiņus skaņdarbus, un tie klajā nāks vasaras garumā, noslēgumā veidojot vienotu īsfilmu.

“Pirmā dziesma, kas nonāk pie mūsu faniem ir ar nosaukumu "LAIM' UZ MANA RĒĶIN'". Tā ir īsta veču himna, kur mēs ar bratukiem svinam satikšanos labākajās tradīcijās. Varētu domāt, ka, jo vecāks Tu paliec, jo vairāk šķiet, ka tie labie laiki ir garām, taču šajā un pārējā albuma dziesmās mēs parādīsim pretējo – krāsiņu dzīvē netrūkst pat tad, ja tricārs jau sen aiz muguras,” dalās Triceps.

 

Jau 1. septembrī grupa aicina svinēt vasaras noslēgumu lielkoncertā “Pirmā rudens diena, bet es jau gaidu vasaru” koncertzālē “Arēna Rīga”. Grupa sola enerģisku un jaudīgu ballīti, kā arī izcilu šovu.

Raidījuma laikā Biceps un Triceps vērtēja debitantes Latvijas popmūzikā – Aleksas Velteres dziesmu „Kur es tevi varu atrast?”. 19 gadus vecā Aleksa Valtere dzimusi Tukumā, bet Latvijā nodzīvoja tikai vienu gadu, pirms ģimene pārcēlās uz Angliju. Tagad ģimene ir atgriezusies un Aleksa uzsākusi savas pirmās skatuves gaitas, sacerot dziesmas angļu un latviešu valodā. Dziesmas vērtējumu klausieties audio pielikumā!