31. augusta Muzikālās bankas viesi bija grupas “Bermudu Divstūris” dalībnieki - Biceps un Triceps. Pirmizrādi piedzīvojis viņu mūzikls “NOGURSTAM septiņos cēlienos”, vienlaikus fanu vērtējumam nodots mūzikla noslēdzošais cēliens – dziesma “Nogurstam”.

Mūzikls apvieno dziesmas no grupas jaunākā EP “NOGURSTAM septiņos cēlienos”. Mūzikls ir veidots kā muzikāla odiseja, kas ir saspēle starp dziesmām un bratuku – Bicepsa, Tricepsa, Saldā, Lee, Snickera un Vicīša asprātīgajiem apcerējumiem par brāļu draudzību un tradīcijām, mīlas frontes nokrišņiem, labākas dzīves meklējumiem.

“Mūsu vasara ir paskrējusi septiņos lieliskos cēlienos, gluži, kā mūsu mūzikls. Esam piedzīvojuši priekus un bēdas, esam devušies piedzīvojumos un ļāvušies pērkonu negaisiem, un visu, kas ar mums noticis, esam parādīsim koncertā - 1. septembrī “Arēnā Rīga,” aicina Biceps.

“Noslēdzošā cēliena dziesma "Nogurstam", aptver visu mūsu būtību! Tās vārdos "Citi naktīs guļ, bet ne mēs, mēs nogurstam, jo dzīvi nosvinam” ir visa esence – dzīve ir nerimstoša svētku un mirkļu baudīšana, un mēs ticam, ka tas ļoti rezonē arī ar mūsu faniem!” dalās Triceps.

Raidījuma laikā "Bermudu Divstūra" puiši vērtēja Gata Mūrnieka un Horena kopdarbu "Dari, dari". Viņu vērtējumu klausieties audio pielikumā!