9. jūlija Muzikālajā Bankā PIRMO! reizi neklātienes viesis bija grupas "Bad Habits" līderis Mārtiņš Balodis, kurš klausītāju vērtējumam nodeva apvienības pirmo singlu latviešu valodā "Tavā prātā". Dziesmai tapis arī videoklips.

“Pati dziesma bija tapusi jau pagāšās ziemas laikā. Tā bija angļu valodā un pavisam citu tēmu, kuru rakstīdams, domāju - kas raksturotu mūs kā grupu? Dziesmā ir visas atbildes. Pēc laika grupas menedžere - Ieva Florence ieminējās, ka būtu lieliski šo pašu dziesmu izveidot latviešu valodā. Lai sarakstītu šai dziesmai, kas jau bija sarakstīta angļu valodā, latviešu vārdus vērsos pēc palīdzības pie sava vecākā brāļa Kaspara Baloža, kurš ir dzejnieciska dvēsele. Viņam radās ideja apcerēt tēmu par narcisiem mūsdienās. Mūsuprāt šī tēma ir aktuāla un nav tik bieži un plaši apspriesta. Salikām galvas kopā un ir tapis viens no skanīgākajiem "Bad Habits" skaņdarbiem latviešu valodā. Dziesma ir par to, cik ļoti cenšamies pievērst sev uzmanību, cik ļoti mīlam sevi. Ka mums būtiski ir parādīt savu esamību no kā emocionāli uzlādējamies. Taču konteksts, kas ir ārpus dziesmas - kas par daudz, tas par skādi! Esam pārliecināti, ka klausītājs pats to sadzirdēs “, stāsta Mārtiņš Balodis.

Grupa “Bad Habits” spēlē kopš 2015. gada. Savu muzikālo pieredzi tā guvusi dažādos bāros un pasākumos. Bad Habits latviskā tulkojumā - sliktie ieradumi. Nosaukums, kas atspoguļo katra pieredzi, augot vidē, kur sastopami dažādi ieradumi...  

“Ja kāds jautā, kādā mūzikas stilā mēs spēlējam, uz to nekad īsti nav atbildes, jo solists var spēlēt kantri, kamēr ģitārists piespēlēs blūza partijas un bundzinieks - skiflu”, paskaidro Mārtiņš Balodis.

Raidījuma laikā, kā jau ierasts, Mārtiņam kā debitantam bija iespēja uzdot 3 jautājumus Muzikālajai Bankai. Kādi tie bija? Klausieties audio pielikumā.