Sagaidot gadskārtējos Imanta Kalniņa mūzikas svētkus Imantdienas, šodien mūsu studijā tās jau tika ieskandinātas. Ciemos grupa Autobuss Debesīs unikālā vecajā sastāvā. Studijas viesi - Marts Kristians KalniņšAndrejs GrimmsAndris DzenisEmīls Zilberts un Agnese, kura pēc vairāku gadu prombūtnes Amerikā, speciāli ieradusies uz Imantdienām. 

Katram no mums ir kāda mīļākā Imanta Kalniņa dziesma, taču kopā to ir daudz, un jau šajā sestdienā Cēsīs tās tiks izdziedātas. 

Jau tradicionāli Imantdienu koncerta pirmajā daļā muzicēs grupa „Turaidas roze”, atskaņojot gan iemīļotas melodijas no grupas repertuāra, gan vairākus pirmatskaņojumus solistu Uģa Rozes un Olgas Rajeckas izpildījumā. 

Koncerta otrajā daļā uz Imantdienu skatuves pēc gada pauzes atgriezīsies muzikālā apvienība „Raxtu Raxti”, izpildot labi pazīstamas Imanta Kalniņa dziesmas tautas mūzikai pietuvinātā skanējumā.

Koncerta noslēdzošajā daļā pašas pazīstamākās un tautā iemīļotākās melodijas spēlēs grupa „Autobuss debesīs” un Marts Kristiāns Kalniņš, piedaloties tādiem solistiem kā Renārs Kaupers un Agnese , kuru atgriešanās uz Imantdienu skatuves solās būt ievērojams notikums. 

Koncerta noslēgumā sagaidāma neiztrūkstošā tautas sadziedāšanās.

Pirms Imantdienām ar vienreizēju un skaistu sadziedāšanos balsis mūsu studijā iesildīja Autobuss Debesīs, izpildot "Lilioma dziesmu" un "Aplis". Interviju un dziesmu dzīvo izpildījumu skaties šeit: