Dziesma "Silta Sirds" jau labu laiku silda mūsu klausītājus. Tāpēc šajā laikā, kad aiz loga ir īsta ziema, studijā aicinājām tieši viņus - Maratu un Emīlu no grupas Musiqq. Kuras dziesmas no fināla dziesmām puišiem patīk vislabāk un kā viņu siltās sirdis jūtas šobrīd, noskaidrosim jau pavisam drīz.

"Dziesma ir sen­ti­men­tāli patiesa un stāsta par to, ka katrs no mums spēj padarīt pasauli labāku un piepildīt mīļotā cil­vēka, radu, draugu un kolēģu ikdienu ar smaidu un poz­itīvām emo­ci­jām," saka gru­pas dalīb­nieki. 

Arī šī dziesma gaida Tavu balsi, klausītāj!

 Jau 14:05, klausoties Latvijas Radio 2, uzzini mūziķu aktualitātes un to, kuras dziesmas viņu vērtējumā ir visvērtīgākās. Arī šo dziesmu Tu vari atbalstīt! Balso portālos draugiem.lv, nra.lv un mūsu mājas lapā. 

Finālbalsošanas otrā kārta turpinās! Tagad ir zināmas tās 15 fināla dziesmas, kas izturējušas balsojuma pirmo kārtu un 23. janvārī izskanēs apbalvošanas ceremonijā Ventspilī. To, kādā secībā fināldziesmas sarindosies un kura no tām kļūs par 2015.gada visvērtīgāko dziesmu, noteiks 2.kārtas balsojums, kas turpināsies līdz 15. janvārim. 

Balsot iespējams aptaujas mājas lapā www.muzikalabanka.lv, portālā nra.lv un ikgadējais balsojums par „draudzīgāko” dziesmu notiek portālā www.draugiem.lv.

Aicinām komentārus par dziesmām  paust arī klausītājiem. Interesantāko komentāru autorus gaida ielūgums divām personām uz Apbalvošanas ceremoniju Ventspilī, 23.janvārī.