14.jūlija pēcpusdienā ciemos "sagaidām" Ati Ieviņu ar jaunāko singlu „Šai pusnaktī”.

Laiku, kas uz piespiedu pauzes nolika visu dzīvās mūzikas un kultūras pasauli, Atis izmantojis, lai izaicinātu sevi. Atis atzīst, ka ilgstoši būt mierā nav viņa dabīgais agregātstāvoklis. Dzīvās mūzikas klusuma periodā neatlika nekas cits kā ierakties studijā un nodoties radīšanas procesam. Jaunā dziesma ir par sajūtām, kuras gūstam nakts klusuma valdzinājumā, kā arī, par vēlēšanos reizēm pabūt vienam, sakārtot domas, izslēgt visu apkārt, būt tikai sev, būt tikai šim mirklim.

Dziesmas „Šai pusnaktī” mūzikas un teksta autors ir Atis Ieviņš, kā arī, Atis iespēlējis visas ģitāras partijas, basu un taustiņus. „Tas bija milzīgs izaicinājums man pašam, izdarīt visu no A līdz Z. Paldies maniem kolēģiem, ka uzticējās un ļāva izpausties!”: komentē Atis. Dziesmas ierakstā piedalījušies Ata Ieviņa grupas The Rock Brothers kolēģi bundzinieks Kaspars Pļavnieks un ģitārists Jānis Čubars - šoreiz kā skaņu inženieris. Jauno Ata Ieviņa dziesma „Šai pusnaktī” pieejama spotify, youtube un citās populārākājās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Kā jau parasti, neizpaliek viesu paķircināšana Muzikālajā bankā. Jaunās dziesmas nosaukums mudināja izaicināt mākslinieku dziesmu minēšanas spēlē, jo arī citi pirms Ata ir apdziedājuši pusnakti. Trīs fragmenti un kā šīs dienas viesim izdevies, klausies pilno interviju audio pielikumā!