12. oktobra Muzikālās banka viesi bija grupas “Astro'n'out” mūziķi - Māra Upmane – Holšteine un Juris Kalnišs. Grupa “Astro'n'out” saviem mūzikas mīļotājiem nodevusi grupas septīto albumu, kas ietver 12 jaunākās “Astro'n'out” dziesmas un vienlaikus arī aktuālo singlu “Ilgošanās zvani” un tā mūzikas video.

Septītais “Astro'n'out” studijas albums, kas tapis divu gadu laika nogrieznī, arī savā nosaukumā ietver maģisko “777”. Albums tapis ciešā sadarbībā ar producentu Andi Ansonu, kurš ir bijis klātesošs arī visās septiņās grupas radošajās nometnēs, kurās tapis albums. Tajā viesmākslienieka statusā pievienojies mūziķis Goran Gora. Savukārt albuma dizainu radījis Elvijs Pūce.

Grupas soliste un dziesmas lirikas autore Māra Upmane-Holšteine par singla “Ilgošanās zvani” nozīmi saka:

“Kamēr pasaule zvana ilgošanās zvanus pēc labākiem laikiem un drošākas ikdienas, tikmēr mēs, nespējot ietekmēt lielos notikumus, varam pieturēt savu tuvāko rokas un atgādināt, ka savā mazajā mikrokosmosā mums “visa ir gana” – ar pateicības pilnu sirdi par to, kas mums dots. Un “sākot no sevis”, veidojot vidi ap sevi apkārt labāku, mēs ietekmējam arī pārējos.”

Jaunajam singlam tapis arī mūzikas video, kura režisors ir Papa Chi, savukārt video producenta lomu uzņēmies Elvijs Pārpucis un Later komanda ar Ņikitu Korņevu galvenā operatora lomā. Video kadros redzami arī citi mūziķi – Elizabete Gaile, Fiņķis, “Sudden Lights” un Goran Gora, kuri būs Arēnas koncerta īpašie viesi.

“Astro'n'out” pirmais arēnas koncerts notiks 3. novembrī.

 

Par dziesmu balso šeit!

Raidījuma laikā Māra un Juris vērtēja Ivo Grīsniņa Grīšļa jauno dziesmu "Pāri", kas ir tituldziesma seriālam „No naida līdz mīlestībai”. Dziesmas vērtējumu klausieties audio pielikumā!