Mīlestības svētkos Muzikālās bankas viesi bija grupas "Astro'n'out" mūziķi - Māra Upmane-Holšteine un Juris Kalnišs, kuri prezentēja jauno dziesmu “Manifestē” un izziņoja savu līdz šim lielāko koncertu, kas notiks Arēnā Rīga 2023. gada 3. novembrī.

Jaunākais singls “Manifistē” ir pirmā dziesma, ko grupa prezentē no "Astro'n'out" septītā studijas albuma, kas gaidāms iznākam rudenī. Simboliski, ka dziesma ieņēmusi sava veida vēstneša lomu citam lielam notikumam grupas dzīvē – pirmajam "Astro'n'out" koncertam, kas notiks šī gada 3. novembrī Arēnā Rīga.

 

Grupa "Astro'n'out", kas savā pastāvēšanas vēsturē piedzīvojusi daudz krāšņu koncertmirkļu, šogad sper nākamo soli, aicinot savus klausītājus satikties kopīgā neaizmirstamā notikumā Arēnā Rīga. Šis koncerts būs ne tikai līdz šim lielākais "Astro'n'out" solokoncerts, bet vienlaikus arī grupas jaunā albuma iznākšanas svētki. Koncertā izskanēs gan "Astro’n’out" jaunākie singli, gan sen iemīļotas dziesmas, ko jau ierasts izpildīt un izdejot kopā ar publiku.

Astro’n’out līdere un soliste Māra Upmane-Holšteine:

“Šis ir interesants izaicinājums mums kā grupai, jo reizē vēlamies spēt pulcināt vienkopus līdz šim lielāko mūsu klausītāju skaitu, bet reizē vēlamies saglabāt intimitāti, kas ieskanas jaunajā albumā. Mēs ejam uz to, ka visi būsim izdejojušies trakāk, bet reizē satikušies uz sarunu par būtisko - par ilgām, zaudējumiem, cerībām, godīgiem jautājumiem sev. Satikties pa īstam ar visām emocijām no A-Z, bet pāri visam tomēr svinot dzīvi un iespēju atkal būt kopā mūzikā, kuru mīlam!”

Raidījuma laikā Māra un Juris vērtēja pop un deju mūzikas klasiķu, grupas "A Eiropa", jauno dziesmu “Tev”. Vai viņiem tā patika? Klausieties audio pielikumā!