29. augusta Muzikālajā Bankā viesojās mūziķi - Arturs Gruzdiņš un Didzis Dalbiņš. 27. augustā klajā nāca Artura Gruzdiņa singls “Aplī”, kurš kopā ar videoklipu ir pirmie vēstneši rudenī gaidāmajam Artura debijas albumam. “Aplī” ir dubultsingls un kopā ar titultdziesmu iznāk dziesma “Leģendāri”, kuru hokeja klubs Rīgas “Dinamo” ir izvēlējies par savu jaunās sezonas himnu.

Arturs, kā atpazīstamā TV šova X-Faktors pirmās sezonas uzvarētājs, ieguva iespēju parakstīt līgumu ar pasaulē zināmo mūzikas ierakstu kompāniju “Sony Music Entertainment”. Ar šīs ierakstu kompānijas palīdzību, rudenī arī tiks izdots Artura debijas albums. Albumu ir producējis Latvijā atzītais mūziķis un producents Reinis Sējāns. Abu mūziķu sadarbība veiksmīgi turpinājās pēc X-Faktors šova beigām, kas ļāvusi ierakstīt kvalitatīvus skaņdarbus latviešu valodā.

Dziesmas "Aplī" domu Arturs raksturo šādi:

“Tā ir par dzīvi, kuru nevēlamies kontrolēt, tā vietā izvēloties ļaušanos straumei. Notikumi un situācijas nemainās, tie transformējas un apļveidīgi arvien atgriežas mūsu ikdienā.”

Raidījuma laikā Arturs Gruzdiņš un Didzis Dalbiņš dzīvajā izpildījumā atskaņoja Aminatas dziesmu "Maiga vara". Kā tas skanēja klausieties audio pielikumā.

Par savu favorītu balso šeit!