18. februāra Muzikālajā Bankā viesojās mūziķis Arturs Gruzdiņš, kurš laidis klajā savu debijas albumu "Aplī", ar kuru iepazīstināja arī klausītājus.

“Emociju izvirdumi, paldies Dievam, nav mana stiprā puse, bet radot  albumu “Aplī” tie parādījās un es tiem arī ļāvos – gan pozitīvajiem, gan ne tik ļoti.  Es savos 26 gados vēl neesmu pieredzes ceļos un neceļos nogājis pārāk tālu, bet stāsti, ko var dzirdēt albuma tekstos, ir īsti - par dūrēm gaisā sekojot sapņiem, par neizmērojamu laimi un lielu nelaimi, par dusmām, cerībām un pārpasaulīgu mīlestību. Dziesmas ir tiešas un patiesas un sintētika nav to sinonīms, dzīvie instrumenti valda pār skanējumu”, tā Arturs par albumu.

To producējis Reinis Sējāns, skaņu inženieris -  Gatis Zaķis.

Arturs par savu pirmo ierakstu pieredzi ar producentiem stāsta:

“Viņi man neļāva iesēsties komforta zonā un par to esmu ļoti pateicīgs, jo domu lidojumam nebija robežu. Bija ļoti interesanti vērot, kā dziesmas attīstījās no to pirmajām versijām, līdz tam, ko var dzirdēt gala ierakstā. Albums tapa vairāk kā gadu, tajā ir dzirdamas 12 kompozīcijas un man ir patiess prieks, ka nu tas  ir sasniedzis klausītāju ausis.”

Albuma “Aplī” koncerti gaidāmi: 7. martā koncertzālē “Valmiera”,

                                                       15. martā Alūksnes kultūras centrā,

                                                       18. aprīlī Liepājas kultūras namā “Wiktorija”,

                                                       23. aprīlī Rīgā, “Spīķeru koncertzālē”.

Raidījuma laikā Arturs Gruzdiņš pastāstīja par albuma tapšanu, klausītāju vērtējumam nodeva jauno singlu "Plēs", kā arī aicināja uz koncertiem! To visu klausieties audio pielikumā.