5. marta Muzikālās bankas viesis bija mūziķis Arstarulsmirus, kurš klausītāju vērtējumam nodeva savu jauno dziesmu ”Baterija”, kas ir pirmais oficiālais singls no šī gada maijā gaidāmā albuma “Dedz”.

“Dziesmas vēstījuma centrā ir pašironiskā veidā pasniegta liriskā varoņa apzināšanās par akūtu vajadzību atjaunot savus iekšējos resursus. Apstākļos, kad nemitīgi jāpielāgojas negaidītiem izaicinājumiem un izmaiņām, kad darba telpas robežas arvien izplūst, tas ir un paliek aktuāls temats tik daudziem no mums. Rūpējoties par savu veselību un produktīvu radoošo darbību, jau gadiem tiecos uziet balansu ritmā starp darbu un atpūtu. Tomēr bieži attopos stāvoklī, kad brīdis, kas būtu jāvelta atpūtai jau atkal ir nokavēts. Dziesma domāta kā atgādinājums, lai turpmāk šo mirkli izdotos uzķert savlaicīgāk,”  par dziesmas tapšanas motivāciju dalās Arstarulsmirus. 

Papildvokālu partijas skaņdarbā izpildījuši Rihards Bērziņš, Laima Dimanta, Madara Orola un Lauris Valters, ģitāru iespēlējis Mārcis Auziņš un klavieres - Elvis Lintiņš. Ieraksta skaņu režisors - Sergejs Laletins.

“Dziesma “Baterija” ļoti uzskatāmi ilustrē to, ka gaidāmais albums būs krietni jestrāks, enerģiskāks un intensīvāks salīdzinājumā līdzšinējiem cikla ierakstiem. Albuma ieraksta radošais process ir dinamisks un mēs ar komandu esam iedvesmas pilni, jo arvien skaidrāk ir dzirdams tas, ka topošais albums būs tiešām karsts un labā ziņā dedzinošs.” - radošā procesa virzību komentē autors.

 

Raidījuma laikā Arstarulsmirus vērtēja Ivo Fomina un Tipas skaņdarbu "Ielai pāri". Viņa pārdomas klausieties audio pielikumā!