2. aprīļa Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās mūziķis Arstarulsmirus, kurš pastāstīja par savu jauno singlu "Turpinājums", kā arī jauno albumu ”Skatu punkti”, kas ir pirmais albums no četru albumu sērijas ”Vēlējuma dziesmas”.

Darbu pie jaunā saturiskā virziena, ko mūziķis sauc par “Vēlējuma dziesmām”, Arstarulsmirus uzsāka jau pirms ilgāka laika. Vēlējuma dziesmu mērķis ir vairot vērīgāku un līdzjūtīgāku attieksmi pret cilvēka iekšējo pasauli, kā arī atspoguļot uz sirsnīgu, atbalstošu un cieņpilnu attieksmi savstarpējās attiecībās.

“Skatu punkti” ir pirmais no gaidāmo četru “Vēlējuma dziesmu” albumu sērijas, kurā katrs no albumiem metaforiski atspoguļos kādu no četrām stihijām - ūdens, zeme, uguns, gaiss. Debijas albums veltīts ūdens tematikai, liekot akcentu uz dziļumu, pludenumu, transformāciju, savienošanos ar apkārtējiem un dzīves viļņveidību.

“Ņemot vērā faktu, ka tas, ko mēs atkārtojam daudzkārt kļūst par mūsu ieradumiem, centos dziesmu tekstos izcelt ideālus, uz kuriem tiecos arī pats. Tādējādi šie ideāli un to iztēlošanās, klausoties un dziedot “Vēlējuma dziesmas”, var kaut par miligramu vairoties mūsu ieradumu kopumā,“ par jaunā albuma konceptu stāsta Arstarulsmirus.

Abuma tapšanā piedalījās arī mūziķi - Mārcis Auziņš, Romāns Faļkenšteins, Elvis Lintiņš, Staņislavs Judins, Linards Šveklis, Sergejs Laletins. Līdz ar jauno albumu ticis publiskots dziesmas “Turpinājums” videoklips. Esošā pašizolācijas situācija mudināja Arstarulsmirus meklēt radošus risinājumus jaunā plaknē, tāpēc jaunais mūzikas video dziesmai “Turpinājums" tika filmēts patstāvīgi, izmantojot tikai telefona kameru un radošu pieeju ierobežotos apstākļos.

Raidījuma laikā mūziķis atbildēja uz vairākiem Baibas Palkavnieces jautājumiem par "turpinājumiem". Kā tas notika klausieties audio pielikumā.