Muzikālajā Bankā tagad zināmas tās 15 fināla dziesmas, kuras piedalās otrās kārtas balsojumā un, atgādinām, ka turpina vākt balsis, bet studijā turpina viesoties mūziķi - finālisti. Šodien ieradušies atraktīvie un sirsnīgie grupas Musiqq puiši. Lai arī viņu dziedātā “Vasara janvārī” nav iekļuvusi piecpadsmitniekā, mūziķi pārlieku nebēdāja.

Sarunās ar Baibu Palkavnieci viņi mazliet pakavējās pie pagājušā gada grupas muzikālajiem notikumiem, izvēlēm un dalījās ar saviem nākotnes plāniem. Pašlaik notiek aktīvs darbs pie jaunā albuma, kas klajā nāks īsi pirms Musiqq 10 gadu jubilejas koncerta.  Jā, šogad grupa atzīmēs desmit gadu radošās darbības jubileju ar grandiozu lielkoncertu arēnā RĪGA, kas notiks 27. aprīlī. Šajos gados ir izdoti jau 3 studijas albumi un viņi kļuvuši par vienu no vismīlētākajām Latvijas grupām. Jaunajā albumā būs apkopotas desmit pavisam jaunas kompozīcijas, kuras gaidīsim arī Muzikālās Bankas dziesmu kontos jaunajā sezonā.  

Jau ierasti, notiek finālā iekļuvušo dziesmu izpildītāju mūziķu balsojums par kolēģu veikumu. Par kurām dziesmām visvairāk balsojuši paši mūziķi uzzināsim fināla apbalvošanas ceremonijas laikā, kad tiks paziņoti ari mūziķu balsojuma rezultāti. Trešajā vietā Emīls un Marats ievietoja liepājnieka un lieliskā vokāla īpašnieka Ivo Fomina dziedāto  “Vēlreiz un vēlreiz”, kā otro vērtīgāko viņi atzina dziesmu “Viegli”, ko izpilda Intars Busulis, atzīstot, ka viņiem patīk degsme ar kādu darbojas šis mūziķis, savukārt par gada vērtīgāko dziesmu grupa Musiqq nosauca Prāta Vērtas dziesmu “Ogles”.

Otrās kārtas balsojums turpināsies līdz 31. janvārim. Izvēlēties un nobalsot katru dienu  (1x dienā) par savu gada vērtīgāko dziesmu iespējams aptaujas mājas lapā – www.muzikalabanka.lv.