26. aprīļa Muzikālās bankas viešņa bija dziedātāja Katrīna Bindere, kura klausītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko dziesmu “Delīt”. Jaunā māksliniece gatavojas šī gada rudenī klajā laist arī savu debijas albumu.

“Dziesma “Delīt” ir par to, kā mēs katrs varam mēģināt tikt pāri attiecībām, kuras diemžēl nav izdevušās. Palīdzēt var gan skaista vieta, kurā izraudāties, gan bilžu izdzēšana no visām mapītēm datorā un telefonā. Tas ir vajadzīgs sevis restartam, ir jāiepazīst sevi atkal no jauna, jādzīvo tālāk, lai gan sākotnēji tas nepavisam nešķiet vieglākais uzdevums,” atklāj Katrīna. Dziesmas mūziku un vārdus Katrīna radījusi sadarbībā ar mūziķi Kasparu Ansonu, kurš ir arī šī ieraksta producents.

Singlam tapis arī krāsains videoklips, kā režija un montāža tika uzticēta Elvim Lācim. Klipā tiek vizualizēts dziesmas stāsts un parādīts, ka arī vienatnē varam pasmaidīt un dzīvot krāsainu dzīvi.

 

Raidījuma laikā Katrīna Bindere vērtēja grupas "Willow Farm"  jauno dziesmu "Pieradu dzīvot". Kāds bija viņas vērtējums? Klausieties audio pielikumā!