13. augusta Muzikālajā Bankā debitēja dziedātāja Karlīna, kura klausītāju vērtējumam nodeva savu singlu “Es plus tu”.

Karlīna ir 2019. gada šova X Faktors” dalībniece, pilnajā vārdā Karlīna Šēnknehte. Dziesmas “Es plus tu” autori ir Kato (Anna Zankovska), Arnis Račinskis un Jānis Driksna, dziesmas producents - Arnis Račinskis.

Dziesma tapusi 2019. gada pavasara sesijas dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE#4”.

““Es plus tu” ir stāsts par mīlestību. Šī dziesma stāsta par to, ka dzīvē citreiz tā sanāk, ka viens mīl vairāk un vienam arī sāp vairāk, taču ir jāzina, kad palaist vaļā un smaidot iet tālāk”, saka Karlīna.

“Pirmo reizi dzirdot dziesmas demo mani piesaistīja dziesmas stāsts, man bija svarīgi šajā skaņdarbā saglabāt sev raksturīgo pašpārliecinātību un vieglumu un, klausoties, kā arī, skatoties video, redzu, ka tas ir izdevies”, piebilst Karlīna.

Dziesmas producents Arnis Račinskis par Karlīnu saka:

“Kad agrā pavasarī ar Kato un Jāni Driksnu rakstījām dziesmu, Karlīnu vēl nepazinām, bet kopš pazīstam, ir skaidrs, ka ar Karlīnu iepazīties vajadzēs visiem.”

Dziesmas video klipa pamatideja radās Oskaram Andersonam, kurš ierunājās par Latvijā neredzētu melnā un baltā fona spēli. Tālāk šo ideju attīstīja dziedātājas māsa Edīte Šēnknehte, kura klipam veidoja režiju. Video ir stāsts par divām pasaulēm, simboliski, par vīrieti un sievieti un to, kā mēs katrs redzam sevi un otru, kad attiecības ir beigušās. Video tika filmēts Roberta Šulca fotostudijā.

Darbību uz skatuves jaunā māksliniece uzsāka kā fona dziedātāja dažādiem jaunajiem mūziķiem. Savu solo darbību 2018. gadā Karlīna uzsāka ar skatuves vārdu - Caroline, taču šobrīd ir apzinājusies sevi kā Karlīna un paliks pie sava vārda kā pie skatuves vārda. Skatuves pieredzi dziedātāja turpināja iegūt uzstājoties dažādos pasākumos gan akustiski, gan ar pilnu sastāvu. Pirms kāda laika māksliniece izdeva savu pirmo oriģināldziesmu “It’s getting cold”.

Raidījuma laikā, kā jau debitantiem ierasts, Karlīnai bija iespēja uzdot trīs jautājumus Muzikālajai Bankai. Kādi tie bija klausieties audio pielikumā.