9. aprīļa Muzikālajā Bankā sazvanījāmies ar mūziķi Markus Riva, kurš klausītājus iepriecināja ar jaunu dziesmu "Vienmēr".

“Pavasaris ir mans mīļākais gadalaiks - es vienmēr šajā laikā sajūtu milzīgu enerģijas pieplūdumu, kas ļauj radīt daudz jauna. Šis gads nav izņēmums, tieši otrādi – laika radošajai darbībai ir vēl vairāk, tāpēc ir tapusi pavasarīga un pacilājoša dziesma latviešu valodā, kura, es ceru, šajā trauksmainajā laikā dos pozitīvas sajūtas maniem klausītājiem”, tā Markus.

 “Vienmēr”, ir Markus nākamais sings latviešu valodā kopš decembrī izdotā albuma “Laika upe”, kurā iekļautais duets ar Dināru Rudāni “Kamēr vien mēs esam”, iekaroja klausītāju sirdis un kļuva par 6. vērtīgāko dziesmu “Muzikālajā bankā”.

Dziesma radīta kopā ar Robertu Pētersonu, kurš ir arī skaņdarba autors un sadarbības inicators. Kopīgs darbs studijā norisinājās vēl pirms ārkārtējā stāvokļa izsludināšanas valstī, abi mūziķi ātri atrada kopīgu valodu un ir tiešām gandarīti par paveikto.

Roberts Pētersons: “Rakstot šo dziesmu, ātri sapratu, ka tā būtu ļoti piemērota tādam dziedātājam kā Markus Riva, un man bija liels prieks, ka viņš sadarbībai piekrita. Markus ļoti labi zina, kas nepieciešams labai popdziesmai, un ierakstu sesijas laikā,  nākot ar savām idejām, Markus to padarīja par patiešām savu. Esmu pārliecināts, ka klausītāji novērtēs šo dziesmu un tā būs labs papildinājums viņa repertuāram latviešu valodā.”

Šobrīd Markus, tāpat kā citi viņa kolēģi, meklē arvien jaunus veidus, kā sociālās distancēšanās laikā būt līdzās savam klausītājam – gan ar virtuālām sarunām un atbalstu pašizolācijā esošajiem, gan ar tiešsaistes koncertiem, muzikāliem pārsteigumiem latviešu un krievu valodās, gan ar īpašām mūzikas straumēšanas pleilistēm. Turpinās arī darbi pie iesāktajiem projektiem, un jau tagad zināms, ka dziesma “Vienmēr” nebūs vienīgā muzikālā sadarbība šogad.

Raidījuma laikā Markus pastāstīja ar ko viņam asociējas frāze "vienmēr". Ar ko? klausieties audio pielikumā!