Septembrim sākoties, jaunas un priecīgas ziņas saņēmām no grupas Logo. Viņi atgriezušies mūzikā un piesaka sevi ar pirmo singlu -"Dzīvnieks"

Tad nu ar "Dzīvnieku" un citiem jaunumiem šodien studijā ciemojās tieši viņi, grupas Logo puiši - viesiem labi zināmais laika ziņu cilvēks un grupas balss Ansis Klintsons, bundzinieks Matīss Repsis, kā arī ģitārists Egīls Leimanis. Šodien pie mums jauno singlu prezentēja šie trīš puiši, bet grupā spēlē arī basģitārists Rihards Lībietis.

„Kādu brīdi savas dziesmas spēlēju dažādos sastāvos, līdz liktenīgi iepazinos ar Matīsu un Egīlu. Uzspēlējām un sapratām, ka viss „vibrē” labi. Pēc laika pievienojās Rihards. Varu teikt, ka miljons nejaušību likums mūs saveda kopā,” tā par grupas tapšanu stāsta solists Ansis.

Dziesmā "Dzīvnieks" saklausāmas austrāliešu instrumenta didžeridū skaņas, tās iespēlējis Egīls.  Dziesma sacerēta jau pirms laba laika un jau piedzīvojusi savu pirmatskaņojumu uz dažādām skatuvēm, studijas ieraksts tai tapis tieši šobrīd un zīmīgi sasaucas arī ar jaunā muzikālā sastāva šī brīža sajūtām. Grupas līderis un dziesmas “Dzīvnieks” autors atklāj: „Dziesma ir par dzīvo, par dzīvības brīnišķo elpu, kas ir mūsos un ap mums.”

Puiši ir peicīgi, ka satikušies un muzicē kopā. Ar lieliskām emocijām un prieku viņi nospēlējuši savu pirmo koncertu, un šobrīd aktīvi gatavojas nākamajiem. 

Viena no Anša iepriekšējām dziesmām ir "Zirgi", ko šodien grupa LR2 studijā nospēlēja dzīvajā. Noklausies dziesmu, noskaties interviju, un uzzini, ko nezināmu un interesantu par sevi atklāja grupas Logo dalībnieki.