14. septembra Muzikālās bankas raidījuma viesi bija apvienības Rīmdari dalībnieki Krišs Baglais un Reinis Radziņš. Puiši klausītājiem prezentēja grupas jaunāko dziesmu "Viss ir bumbās".

Grupas dalībnieki teic:

“Ar šo dziesmu mēs vēlamies akcentēt teksta nozīmi mūzikā. Ideja izveidot šādu kompozīciju radās, jo samērā bieži novērojam, ka mūsdienu populārajā mūzikā forma dominē pār saturu. Kā saka, galvenais, lai “kačā” un var dziedāt līdzi. Tādēļ, tekstu šai dziesmai rakstījām īpaši rūpīgi. Aicinām dziesmu uztvert ar humoru un novēlam, lai visiem “Viss Ira Bumbās”!

 

“Rīmdari” ir repa kvartets no Cēsīm, kas sevi pieteica pagājušajā gadā ar mazalbumu “REPMŪZIKA EP”. Šobrīd grupa aktīvi koncertē un strādā pie jauna studijas albuma. Grupas sastāvā darbojas - Jānis Broks (Brokss), Jānis Bendiks (Marshals), Krišs Baglais un Reinis Radziņš (Reinis Ragga).

Raidījuma otrajā daļā aicinājām grupas dalībniekus pastāstīt par sev tik mīļajām Cēsīm, ar tām vietām, ar kurām viņi lepojas, ko iesaka apskatīt citiem. Sarunu klausieties audio pielikumā!