5. decembra Muzikālajā Bankā viesojās mūziķi - Antra Stafecka un Jānis Čubars, kuri klausītāju vērtējumam nodeva singlu "Atrodi mani" no sava jaunā albuma "26 un viss", kurš iznāk tieši šodien.

Lielākajai daļai dziesmu vārdu un mūzikas autore ir pati Antra. Albumu papildina arī Jāņa Čubara, kurš ir šī albuma muzikālais producents, un  Antras mammas Ilzes Mūrnieces daiļrade. Trīs albuma dziesmās Antra sadziedas ar saviem skatuves kolēģiem - Ati Ieviņu, Normundu Pauniņu un Jāni Čubaru.

Albumā viss, pat dziesmu secība, ir pakārtota un balstīta uz patiesām emocijām un gūtās pieredzes pēdējo trīs gadu laikā. Ir ieguldīts liels un apjomīgs darbs, lai dziesmas tiktu noproducētas tieši tā, kā mākslinieki to ir vēlējušies. Katra dziesma ir izdzīvota un izlolota, lai tā izstāstītu savu stāstu.

Par ko tad šis stāsts ir? Nav noslēpums, ka Antra un Jānis ir ne tikai kolēģi un draugi, bet arī mīlošs pāris. “Mīlestība”  ir galvenais atslēgas vārds. Nav jau iespējams šai sakarā izgudrot ko jaunu. Kā jebkurās attiecībās, arī šajās ir gan gaišās, gan te tik gaišās dienas. No tā visa var daudz ko mācīties. Galvenokārt vienam no otra. Ģimene, darbs, ikdienas pienākumi, emocionāli pārdzīvojumi, egoisms u.t.t. Un tam visam kā ķirsis uz kūciņas ir kaisle un mīlestība.

Šajā albumā tā autori nerunā tikai par to, cik viss ir skaisti. Te tiek izdziedāts gan iemīlēšanās laiks, gan sevis meklējumi, gan sāpes pēc pāri darijuma. Tiek dziedāts arī par Veģetatīvo Distoniju, kas māksliniekiem visā pasaulē nav sveša. Te katrs varēs atrast kaut ko sev.

Raidījuma laikā Antra un Jānis piedalījās spēlē “Albumi un skaitļi”, kurā noskaidrojām kuri mākslinieki (gan Latvijā, gan pasaulē) savā albuma nosaukumā iekļāvuši skaitli. Kā tas notika klausieties audio pielikumā.

Par savu favorītu balso šeit!