Ar jaunumiem pie mums ciemos Antra Stafecka un viņas producents, un kā Antra pati saka, vienkārši labs un jauks cilvēks - Jānis Čubars. 

Abiem kopā klajā nākusi jauna dziesma "Ļauj". Sings ir abu mūziķu kopdarbs. Izrādās, ka dziesma tapusi jau pavasarī, gatava bijusi vasarā, bet līdz šim brīdim tā vēl tika rūpīgi apstrādata, bet tagad ar prieku klausītājiem nodota! Dziesmas tekstu sarakstījusi Antras mamma Ilze Mūrniece. 

Abi mūziķi šobrīd aktīvi strādā, jo tikko sākusies Antras un Otras Puses koncerttūre "Es Tev", kas turpināsies vēl visu rudeni, un notiks daudzās Latvijas vietās. Paralēli šiem koncertiem, Antra gatavojas arī koncertprogrammai "Manas Tautas likteņdziesmas", kur kopā ar daudziem mūziķiem, sagaidot Latvijas dzimšanas dienu, apceļos un izdziedās skaistākās dziesmas neksiatāmās Latvijas pilsētās. 

Raidījuma laikā atklājās ļoti interesants stāsts par to, kā Jānis satikās ar Antru. Izrādas, tieši Jānis ir tas, kuram pateicoties Antra ir tikusi tik tālu, jo viņš pirms daudziem gadiem pieteica Antru "Okartes skatuvei". 

Ko rudenī ieska izdarīt gan Jānis, gan Antra? Skaties un klausies intervijā!