20. aprīļa Muzikālās bankas viesi bija mūziķi Antra Stafecka, Ivo Grīsniņš-Grīslis un Ingars Viļums, kuri kopā radījuši īpašu dziesmu "Dzīparos".

Ivo Grīsniņš-Grīslis:

"Man ir prieks, ka kopā ar Ingaru un Antru esam radījuši vispasaulīgu skanējumu ar ļoti īstu, gaišu un patiesu vēstījumu. Šajā skaņdarbā es dzirdu stāstu par katru no mums. Tas ir stāsts par mūsu domām, sajūtām un pamatvērtībām, kuras gribās izlolot, saglabāt un kā lielu dārgumu nodot tālāk".

Antra Stafecka: 

"Mani jau no paša sākuma uzrunāja dziesmas ideja un sajūta, ko tā raisa. Tajā tiek atspoguļotas tik globālas un sarežģītas, bet tai pašā laikā tik elementāri pašsaprotamas lietas. Cilvēka daba ir ļoti sarežģīta. Dziedot šo dziesmu, sajūtu īstu bezgalību, kura mīt mūsu dvēselēs. Paldies gan Ingaram, gan Ivo par šo!"

"Šis laiks, kurā valda dažādas vērtību sistēmas, ir raisījis dziļas pārdomas par apkārt notiekošo. Arī manī, ar katru brīdi arvien spēcīgāk vairojas pārliecība, ka bez racionālās un praktiskās domāšanas un materiālas pasaules, eksistē kas vairāk. Mūsos mīt sirdsapziņa, intuīcija un arī kāds nemirstīgs enerģijas avots – dvēsele. Un tā ir jāsargā! Radošums ir valoda, kādā Visums runā caur mūsu dvēseli tā, lai radītājs to pierakstītu un nodotu tālāk. Saprotot šo patiesību, mēs šo pasauli sākam redzēt citādāk. Par to arī ir šī dziesma," par dziesmas vēstījumu izsakās tās autors - Ingars Viļums.

 

Raidījuma laikā Antra, Ivo un Ingars vērtēja dziedātājas un dziesmu autores Baibas Ozoliņas singlu "Upe jautā", kas tapis sadarbībā ar Agnesi Rakovsku. Mūziķu vērtējumu klausieties audio pielikumā.