9. maija Muzikālajā Bankā viesojās mūziķi - Andris Ērglis un Kristens Kupčs, kuri klausītājiem prezentēja singlu "Laime manās rokās". Dziesmas komponists ir Jānis Strazds, bet teksta autors - Ivars Kurpnieks, aranžējumu veidoja, programmēja un studijas darbu producēja Normunds Rutulis, ģitāru spēlēja Jānis Kalniņš, bet basu Roberts Rasa. “Laime manās rokās” kļūst par vienu no Andra topošā solo albuma singliem un tuvojoties vasarai, skaidri iezīmē virzienu, kurā būtu jāpavada siltākais gadalaiks mūsu platuma grādos. Tātad – mīlestība, dzīvesprieks, enerģija un visam pāri vasaras siltie saules stari.

Andris Ērglis:

“Ar Jāni Strazdu man sadarbība jau ilgst teju 20 gadus! Un lai arī esmu sadarbojies ar daudziem komponistiem, lielākās radošās veiksmes ir bijušas tieši ar Jāni. Normunds Rutulis, manuprāt, ir viens no Latvijas remix meistariem, tāpēc gribējās, lai viņš noproducē šo dziesmu. Cerams šis kopdarbs patiks klausītājiem, un, ceru, nebūs pēdējais!”

Raidījuma laikā mūziķi dzīvajā izpildījumā atskaņoja Aijas Andrejevas dziesmu "Bāc". Kā viņiem tas izdevās - klausieties audio pielikumā.