30. jūlija Muzikālās Bankas neklātienes viesis bija mūziķis Andris Ērglis, kurš klausītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko dziesmu “Vējiem līdzi”. Skaņdarba mūzikas autors un ieraksta producents ir pats Andris, vārdus sarakstījis un arī dziesmas ierakstā piedalījies dziedātājs Mārtiņš Ruskis. 

“Šis sarežģītais laiks atļāva nedaudz atvilkt elpu no aktīvās koncertēšanas un smelties iedvesmu jaunos darbos. Arvien biežāk sāku skatīties nedaudz citā virzienā, meklējot savā daiļradē jaunas krāsas un temperamentu. Dziesmu radīju tieši šim laikam - kā pozitīvu vēstījumu un reizē atgādinājumu mums katram novērtēt to, kas ir dots, kaut uz sekundi apstādināt laiku un ar rotaļīgu vieglumu pabaudīt šo saulaino vasaru. Dziesma ir par pašu galveno dzīvē - mīlestību un skaisto mirkļu tveršanu”, saka mūzikas autors Andris Ērglis. 

“Andrim reiz ieminējos, ka brīvajos brīžos rakstu dzeju. Tā nu viņš man vienā dienā piezvana un saka “man te ir viena forša melodija, varbūt Tev ir kāds dzejolis”? Manas rakstītās dzejoļa rindas lieliski saderēja ar Andra sacerēto mūziku un kopā mums izdevās radīt pareizo noskaņu”, savās domās dalās Mārtiņš Ruskis.

Dziesmas ierakstā piedalījās Andris Ērglis (balss solo un piebalsis), Dināra Rudāne (piebalsis), Mārtiņš Ruskis (piebalsis), reperis Bērzs. Instrumentālais pavadījums Ēriks Upenieks (ģitāra), Jānis Rubiks (bass), Andris Ērglis (sitamie instrumenti), Kristaps Krievkalns (taustiņinstrumenti un skaņas apstrāde), Armands Treilihs (skaņas apstrāde). Ieraksta producents Andris Ērglis un Kristaps Krievkalns.

Raidījuma laikā Andris Ērglis piedalījās "Vēja spēlē", kurā viņam tika uzdoti trīs jautājumi par vēju. Kā tas notika klausieties audio pielikumā.