15. augusta raidījuma viešņa ir Aminata, kura vasaras izskaņā izdevusi liriski dinamisku dziesmu “Paved mani (Tuvāk man pašai)”, kas ir viens no šoruden gaidāmā albumu “Savvaļas pusē” vēstnešiem. Jau 27. oktobrī Aminata tiksies ar  saviem klausītājiem solokoncertā “Paisums.Bēgums” Palladium Rīga koncertzālē.

“Dziesma “Paved mani (Tuvāk man pašai)” tapusi, domājot par iekšējām izmaiņām un sava patiesā “es” meklējumiem. Vērtību maiņa un pārskatīšana nenovēršami ienāk katrā dzīvē, bet ar to kopā arī paveras durvis uz jaunu un plašu pasauli, kurā jāmeklē savi pieturas punkti. Ir skaidrs, ka gribās dzīvot citādāk, bet, kā tieši, vēl jāsaprot, jāatrod īstais ceļš, īstie cilvēki,” stāsta Aminata.

Dziesma būs iekļauta rudenī gaidāmajā albumā “Savvaļas pusē”, kas 2022.gadā iznāca mini albuma formātā, bet šogad ir papildināts un tiks izdots kā pilna apjoma albums. “Savvaļas pusē” tapšanas laikā daudz eksperimentēju, strādājot ar dažādiem autoriem, piemērot sev dažādu žanru elementus. Šo albumu radot, jutos nepiespiesti un sievišķīgi un šķiet, ka šajā albumā esmu atplaukusi un iepazinusi sevis jaunās šķautnes, ” Aminata turpina.

“Iedvesmojoties no koncerta pagājušajā gadā un cilvēku pozitīvajām atsauksmēm, kopā ar komandu nolēmām lielu solokoncertu sarīkot arī šogad,” saka Aminata, “Vēlos sagādāt mūzikas svētkus gan saviem klausītājiem, gan arī pati sev pēc iespējas biežāk!”. Gaidāmajā koncertā izskanēs gan jau labi zināmās, gan arī pavisam jaunas dziesmas.

 

 

Dziesmas “Paved mani (Tuvāk man pašai)” autori ir Aminata, Kristaps Ērglis un Mikus Frišfelds.

 

Ko Aminata iesaka paspēt vasarā, par rudenī gaidāmo koncertu, kā arī kur māksliniece tuvākajā laikā būs redzama, klausies raidījumā!