2. aprīļa Muzikālās bankas viesi bija - dziedātāja Aminata un grupas "Sudden Lights" mūziķi - Andrejs Reinis Zitmanis, Kārlis Vārtiņš. Viņi kopā izdevuši saulainu pavasara vēstnesi, dziesmu "Ataust rīts".  Dziesmas autori ir Aminata Savadogo un Andrejs Reinis Zitmanis, to producējis JJ Lush.

““Ataust rīts” pirmā skice tapa pirms laba laika, tai par iedvesmu kalpoja priecīgas ziņas saņemšana, kas man lika apstāties ielas vidū un dziesmas piedziedājumu iedungot telefona balss pierakstos. Šī dziesma ilgi tikusi darināta un apstrādāta, kādu laiku domāju, ka pati to neizpildīšu, bet piedāvāšu citiem māksliniekiem. Priecājos, ka tā sagaidījusi savu labāko kombināciju - manā un "Sudden Lights" sadarbībā, ” stāsta Aminata. 

“Kādu dienu saņēmām ziņu no Aminatas - viņai ir dziesmas ideja, un viņa to vēlas ierakstīt kopā ar mums. Aminata ir lieliska dziedātāja, kuras mūzika ar mums bijusi jau sen, tāpēc bijām ļoti priecīgi par šo aicinājumu. Kopīgiem spēkiem radījām dziesmas tekstu, un mums, šķiet, uzreiz izveidojās laba muzikālā ķīmija, lai arī dziesmā bija vietas, kuras slīpējām ilgi un pamatīgi. Dziesmas melodija bija noslēpumaina, intīma un tajā pašā laikā spriedzes pilna - tāds tapa arī teksts. Par ziemu un pavasari mūsos, mūsu attiecībās un par kaut kā pazaudēta atkalatrašanu,” stāsta "Sudden Lights".

 

“Mani priecē dažādās noskaņas, ko kopā ar Sudden Lights ienesām dziesmā “Ataust rīts”, tāpat arī dziesmas tapšanas process mani patīkami pārsteidza - pirmo reizi strādāju studijā pie dziesmas aranžijas ar cilvēku grupu, nevis kā ierasts tikai ar producentu. Augstu vērtēju puišu profesionālismu un talantu, un ticu, ka atradām veidu, kā lieliski vienam otru papildināt,” turpina Aminata.

 

Raidījuma laikā Aminata un "Sudden Lights" mūziķi vērtēja Kārļa Būmeistera jauno veikumu - dziesmu "Varbūt". Skaņdarba mūzikas autors ir pats dziedātājs, bet dziesmas vārdus rakstījis kopā ar savas grupas mūziķi Valteru Sprūdžu. Vērtējumu klausieties audio pielikumā!