22. septembra Muzikālās bankas viešņa bija dziedātāja Aminata, kura izdevusi singlu “Afrodīte”, ko papildina košs un sievišķīgs mūzikas video. Dziesma ir iekļauta šovasar izdotajā Aminatas minialbumā “Savvaļas pusē”.

“Par dziesmu “mumbatona” ritmos biju sapņojusi jau sen, “Afrodīte” ir tapusi kā atgādinājums pašai sev, ka sieviete var būt ne tikai spēcīga un pārvarēt dažādas grūtības, bet arī vienkārši sievišķīga, seksīga, viegla un flirta pilna. Ceru, ka šī dziesma iedvesmos arī manus klausītājus sevi vairāk mīlēt, lutināt un ļauties mirklim,” stāsta Aminata.

 

“Dziesma ir tapusi albuma radošajā nometē un ar to saistīts arī interesantas atklāsmes, lai gan man uzreiz patika dziesmas atmosfēra, no sākuma biju skeptiska par dažām dziesmas rindām. Pēc garām diskusijām ar autoriem sapratu, ka es mēdzu lietas uztveru pārāk nopietni, un nu šīs dziesmas rindas kļuvušas par manām mīļākajām,” Aminata turpina.

Dziesmas autori ir Aminata Savadago, Ilze Fārte, Jānis Jačmenkins un Krists Indrišinoks, to producējis JJ LUSH. Singla ”Afrodīte” video versiju veidojuši režisori Sin Popena un Toms Upītis, producents Mikus Zarāns.

“Skaņdarbs Afrodīte nes neierastu skanējumu Aminatas daiļradē, tādēļ meklējām veidus, kā atšķirties arī vizuāli. Viens no Aminatas slepenajiem ieročiem ir lieliska dejot prasme, to tad arī vēlējāmies likt priekšplānā šajā krāsainajā ceļojumā,” stāsta mūzikas video režisosi Sin Popena un Toms Upītis.

 

Raidījuma laikā Aminata vērtēja Mika Galvanovska un repera xantikvariāta kopdarbu - dziesmu "Liec mani mierā". Vai viņai tā patika? Klausieties audio pielikumā!