30. aprīļa Muzikālās bankas viešņa bija dziedātāja Alise Haijima, kura pēc ilgākas muzikālas pauzes laidusi klajā jaunu singlu “Izvēles”. Dziesmai izdota arī versija angļu valodā ar nosaukumu “No Dilemma”, kas tapusi sadarbībā ar producentu apvienību “White Wide Production”, kurā darbojas mūziķi Jānis Narbuts un Oskars Deigelis.

Dziesma “Izvēles” ir par nepieciešamību un spēju piecelties pēc smagiem dzīves sitieniem.

“Kad tiku uzaicināta iedziedāt šo dziesmu, man uzreiz rezonēja tās vēstījums. Ar šo skaņdarbu vēlos sniegt cerību un iedvesmu tiem, kas nokļuvuši visdažādākā veida grūtībās. Katrā smagā dzīves posmā ir jāsāk ar svarīgu izvēli - šajā gadījumā izvēli palīdzēt sev. Proti, ja nevēlies palīdzēt pats sev, arī citi to nevarēs,“ dziļdomīgi pauž mūziķe Alise Haijima, piebilstot:

“Strādāt kopā ar Oskaru un Jāni bija lieliski. Ieraksts tapa patiesi nepiespiestā gaisotnē, kura laikā brīvi paudām savu viedokli jebkurā jautājumā, pārrunājot arī dažādas personiskas pieredzes.”

 

Raidījuma laikā Alise vērtēja dziedātājas Palū dziesmu “Pazūdu”. Palū (īstajā vārdā Olga Palušina) nākusi klajā ar dziļi personisku stāstu - dziesmu, kura radīta kopā ar poļu producenti un dziesmu autori Zuzannu Ossowsku. Ar viņu dziedātāja iepazinās Latvijas Mūzikas attīstības biedrības organizētajā dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE”. Savukārt dziesmas vārdu līdzautore ir Kristīne Spure. Skaņdarba vērtējumu klausieties audio pielikumā!