15. jūnija raidījuma attālinātais viesis bija dziedātājs Aivo Oskis, kurš Muzikālās Bankas klausītājiem prezentēja jaunāko dziesmu "Krūze", kas ir viens no gaidāmā debijas albuma veikumiem.

Dziesma tapusi sadarbībā ar dziesmu autori, dziedātāju Ilzi Fārti un producentu Kasparu Ansonu. “Dziesmas stāsts ir par emocijām. Par to, ka ikdiena sastāv no dažādiem sīkumiem, no emocijām, kas reizēm sakrājas un tad burtiski līst pāri malām, un šajās sajūtās mēs varam viens pret otru kļūt “indīgi”. Videoklipā šis stāsts ir parādīts konkrētās attiecībās, jo tajā redzamais pāris dzīvi tver viegli, varētu pat teikt, pārāk vieglprātīgi līdz notiek nelaime – liels pārbaudījums, kas ir ne tikai svarīgs mirklis attiecībās, bet arī dzīvē kopumā. Nereti tieši tie smagākie, sliktākie brīži ir tie, kas liek saprast, ka dzīve ir jābauda, ir jātver mirkļi, taču pret to nedrīkst izturēties vieglprātīgi. Vizuāli tas parādīts tā, ka klipa sākums un beigas ir tagadne, bet vidus ir viss tas, kas ticis piedzīvots,” stāsta Aivo.

Dziesmas videoklips tika filmēts Portugālē, ietverot gan sadzīviskus, gan pilsētvides, gan ainaviski skaistus skatus. Arī aktrise tam tika īpaši piemeklēta, un šajā stāstā redzama Bianca Boker no Brazīlijas.

 
Raidījuma otrajā daļā allaž Muzikālās Bankas viesus izaicinām kādā spēlē. Aivo radītā dziesma mūs iedvesmoja sagatavot "krūzīgus" jautājumus! Kā viņam veicās uz šiem jautājumiem atbildot, klausies audio pielikumā!