Par jauno dziesmu "Mazais princis" un gaidāmo koncerttūri "Ceļojums pie sevis", studijā stāsta Aija Andrejeva!

Stāsts par "Mazo princi" ir īpašs! Ne tikai tāds, kādu mēs to zinām no pasakas, bet pavisam īpašs un skaists ir stāsts, kā Aija atraudusi savu "Mazo princi"! Pagājušajā pavasarī biju absolūti pārņemta ar Mazo princi kā tēlu – pārlasīju Antuāna de Sent-Ekziperī brīnišķīgo grāmatu, noskatījos animācijas filmu un dzīvoju sava Mazā prinča meklējumos,” stāsta Aija. Tad reiz kādā sanākšanā Aijas kolēģis – ģitārists Kaspars Ansons – sastapis savu senu paziņu Jāni Niedru, kurš pašlaik Londonā mācās mūziku un raksta dziesmas.

„Jānis sarunā ieminējās, ka viņam ir vairākas dziesmas, kas varbūt varētu noderēt kādam no Kaspara māksliniekiem. Jānis viņam šīs dziesmas atsūtīja un, kad biju aizgājusi pie Kaspara uz studiju, viņš teica: man ir dziesma, kas, manuprāt, tev būtu ļoti piemērota un kas derētu tieši šim dzīves posmam. Tad, kad Kaspars datorā sāka dziesmu atskaņot, ieraudzīju, ka tā saucas „Mazais princis”... Tobrīd, dziesmu klausoties, man acīs saskrēja asaras,” stāsta Aija.

Aija par "Mazo princi" ir ļoti priecīga. Ar tādām pašām emocijām viņa gatavojas koncerttūrei "Ceļojums pie sevis", kas sāksies 10.februārī un turpināsies līdz pat aprīlim.

Aija, nākot uz studiju, līdzi bija paņēmusi "Mazo princi", ne tikai dziesmu, bet arī visiem labi zināmo grāmatu. Kopā visiem bija iespēja dzirdēt Aijas mīļākos citātus un atziņas no šīs grāmatas! Kuri tie ir? Skaties un klausies šeit: