4. jūnija Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās dziedātāja Aija Andrejeva, kura klausītāju vērtējumam nodeva savu jauno singlu “Korķīši”, kā arī aicināja noskatīties labdarības koncertu "Uzcel savu baznīcu!".

Dziesma “Korķīši” ir ceturtais singls no albuma “Es iešu tālāk”. Tā tika izdota 1. jūnijā – starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā un sagaidot skolēnu vasaras brīvlaiku. Šis skaņdarbs ir sveiciens un pateicība visiem bērniem, vecākiem un skolotājiem par izturību.

“Cik labi būtu atgriezties aizgājušajās vasarās. Dziesmā katrs spēs saskatīt sevi un atkal satikties ar saviem bērnības draugiem, pakavēties atmiņās. “Korķīši” ir sentiments un prieks par bērnību. Centīsimies saglabāt savu iekšējo bērnu vienmēr”, aicina Aija.

Dziesmas autori ir Kristaps Ērglis un Kaspars Ansons, kuri “Korķīšus” arī producēja.

Ar šo skaņdarbu Aija Andrejeva noslēdz darbu pie sava jaunā albuma "Es iešu tālāk", kas tiks izdots šī gada 6. jūnijā. Savukārt jau šovakar - 4. jūnijā pulksten 19.00 notiks albuma prezentācijas autokoncerts uz  TC "Alfa" jumta.

Raidījuma laikā māksliniece aicināja arī noskatīties gadskārtējo labdarības koncertu "Uzcel savu baznīcu!", kurš interneta pārraidē no Bruknas muižas būs vērojams 7. jūnijā pulksten 20.00, bet nākamajā svētdienā - 14. jūnijā būs dzirdams Latvijas Radio2 ēterā.

Interviju pilnā apjomā klausieties audio pielikumā.