25. aprīļa Muzikālajā Bankā viesojās Dons, kurš izdevis pirmo singlu “Es nāktu mājās” no jaunā studijas albuma, kas gaidāms 2019. gada nogalē.

“Atceros drēgno februāra nakti, kad Kaspars Ansons man atsūtīja šīs dziesmas uzmetumu. Man uzreiz iesēdās prātā šī frāze “Es nāktu mājās, ja tu spētu piedot.” Mājas sajūta mums katram ir patvēruma un siltuma osta. Esmu gandarīts, ka savas sajūtas caur šo dziesmu varu nodot arī klausītājiem,” saka Dons.

Gan dziesmas tekstu, gan mūziku sarakstījis pats Dons kopā ar Kasparu Ansonu. Līdz ar dziesmas iznākšanu klajā laists arī mūzikas video, kura režisors ir Papa Chi.

“Ideja par video radās uzreiz pēc dziesmas noklausīšanās. Izvēlējos klipā atspoguļot neiespējamo, bet bieži vien vēlamo. Atgriezt laiku atpakaļ, atpakaļ uz brīdi pirms konflikta, pirms nepareizā lēmuma. Vienmēr prieks sadarboties ar Donu. Viņa uzcītība, azarts un mērķtiecība ir visu viņu rezultātu pamatā, kas padara manu darbu motivētāku un jēgpilnāku,” stāsta Papa Chi.

Raidījuma laikā Dons piedalījās spēlē "Uzmini savu dziesmu", kurā ačgārni tika atskaņoti dziesmu fragmenti un mūziķim bija pareizi jānosauc skaņdarba nosaukumu. Kā viņam veicās - klausieties audio pielikumā. Vai skaties video: