2021. gada “Jūrmalas festivāls” un Dzintaru koncertzāles 85 gadu jubilejas svinības tika atklātas 27. jūlijā plkst. 20.00 ar Raimonda Paula mūzikas programmu un krāšņu solistu parādi, kas bija veltīta Maestro 85 gadu jubilejai.

Klausītājiem bija ekskluzīva iespēja vienā koncertā dzirdēt šā brīža izcilākos latviešu estrādes mūziķus - Intaru Busuli, Daumantu Kalniņu, Zigfrīdu Muktupāvelu, neatkārtojamās Maestro skatuves mūzas Laimu Vaikuli, Anci Krauzi, Dināru Rudāni, spēcīgo balsu īpašnieces Aiju Vītoliņu un Agnesi Rakovsku, grupu “Credo’81”, Igo un Aivaru Hermani (Ex Remix), Latvijas Radio bigbendu un citus māksliniekus.

Maestro Raimondam Paulam ir īpašas attiecības ar Dzintaru koncertzāli, jo gan koncertzāles vēsturiskā akustiskā zāle, gan arī pats Maestro šogad svin apaļu 85 gadu jubileju. Komentējot to, Maestro sacīja:

“Cik var par to jubileju! Runa ir par izklaidi! Mans mērķis bija sapulcināt savus draugus - dziedātājus un mūziķus, lai izklaidētu skatītājus. Mans noteikums bija vienkāršs - katram bija jāizvēlas viena dziesma, kas visvairāk dziedāta un kas visvairāk “kritusi uz nerviem”. Tā ļoti ātri mums izveidojās īpašs repertuārs un sajūta, ka varam pasmaidīt paši par sevi. Arī nosaukumam - “4 vilnis” - ir tikai viena nozīme - vēlme izklaidēt, pasmaidīt pašiem par sevi un par to, ka esam dzīvi!”