Marijai jau kopš  bērnības  patīk rīkot  svētkus. Tieši tāpēc, savas 2023. gada vērienīgās  jubilejas – 30 gadi  uz  skatuves un skaisto dzīves  rituma  gadskaitli – 50 vēlējās  atzīmēt ļoti  krāšņi un priecīgi. Mūsu Ziemeļzemes platuma grādos saules gaisma un siltums ir ļoti maz, tāpēc Marija vēlējās dāvāt  publikai savu sen sapņos iedomātu koncertu “FIESTA de MARIA”. Tas bija muzikāls koncertšovs ugunīgi saulainos Latino ritmos. Šie svētki bija kā tāds neliels brazīliešu  festivāls, kurā mijiedarbojās kubiešu un meksikāņu deju ritmi, kā arī argentīniešu kaisle un Marijai tik mīļās Samba un Bossa Nova.

Uz  skatuves kāpa brīnišķīgu mūziķu komanda un viesi no dažādām Saules siltuma apdāvinātām valstīm, kā Francija, Brazīlija, Čīle u.c.

Muzikālā  materiāla  aranžijas veidoja fantastisks mūziķis, ģitāras virtuozs, komponists un Marijas, kā arī Latvijas mūziķu draugs no Parīzes – Sebastjens Žinjo (Sebestien Giniaux), kurš šajā projektā sadarbojās tandēmā ar Žorisu Viskuesnelu (Joris Visquesnel).

Programmā skanēja publikai zināmas un sen nedzirdētas dziesmas no Marijas daudzgadīgā albumu, koncertu repertuāra un izrādēm pavisam citā  skanējumā. Maestro Raimonda Paula, Nika Matvejeva, Ivara Musta dziesmas ar apburošajie Jāņa Petera, Imanta  Ziedoņa, Guntara  Rača, Valda  Atāla, Ojāra  Kalniņa, Marata  Samauska un  citu autoru vārdiem.