Gadskārtējie Imanta Kalniņa mūzikas svētki “Imantdienas” šogad Cēsu Pils parka estrādē notika 8. jūlijā, ierasti trisdaļīgā koncertā pulcējot gan tradicionālos Imanta Kalniņa mūzikas izpildītājus, gan piedāvājot jaunu un nebijušus skatījumu uz komponista Imanta Kalniņa daiļradi. 

Koncerta pirmajā daļā tradicionāli uzstājās grupa “Turaidas Roze”, solisti Olga Rajecka un Uģis Roze. Programmu galvenokārt veidoja pirmatskaņojumi – pavisam nesen tapušas pilnīgi jaunas Imanta Kalniņa dziesmas ar Māras Zālītes un Broņislavas Martuževas vārdiem. 

Imantdienu koncerta otrā daļa aizritēja dzejnieka Imanta Ziedoņa zīmē, atskaņojot daudzas pazīstamas Imanta Kalniņa dziesmas ar šī autora vārdiem vēl nedzirdētā izpildījumā, jo programmu veidoja Imanta Ziedoņa fonds “Viegli”. 

Šajā koncerta daļā uz skatuves kāpa gan koris, gan solisti Renārs Kaupers, Jānis Holšteins – Upmanis, Māra Upmane – Holšteina un citi izpildītāji.  Plašajam mūziķu pulkam piebiedrojās arī Marts Kristiāns Kalniņš un Kārlis Auzāns no grupas “Autobuss debesīs”. 

Koncerta noslēdzošajā daļā pēc ilgākas pauzes uz Imantdienu skatuves atgriezās grupa “Menuets”, izpildot klausītāju iemīļotākās un visiem labi zināmās Imanta Kalniņa dziesmas no savas kolektīva repertuāra.