Andra Ērgļa 40 gadu jubilejas koncertprogramma ir krāsaina un pārsteigumiem bagāta. Koncertā izskanēja gan pēdējo 10 gadu laikā tapušās dažādu autoru dziesmas, gan kompozīcijas no animācijas filmām, kā arī populāras un labi zināmas Andra Ērgļa dziesmas no viņa zelta repertuāra. Programmā iekļautas dziesmas "Sirdspuksti", "Ceļš ir bezgalīgs", "Vēstule no Parīzes", "Laiks" un citas laika pārbaudi izturējušas melodijas. Vai gan var iedomāties Ērgļa koncertu, ja tajā neskanētu komponista Jāņa Strazda un vārdu autora Guntara Rača populārā dziesma "Ripoja akmens"?

Lielkoncerta īpašie viesi – dziedātāji Antra Stafecka un Normunds Rutulis, komponists un pianists Jānis Strazds, kā arī ģitāristi Armands Alksnis un Ingus Šplīts.

Koncertā pavadošā grupa: Juris Kristons (taustiņi), Egons Kronbergs (ģitāra), Jānis Kalniņš (ģitāra), Modris Laizāns (basģitāra), Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti), Gundars Lintiņš (sitaminstrumenti), Edgars Jānis Kārkliņš (saksofons), Annemarija Moiseja (balss), Beāte Keina-Balode (balss).