Jau vienpadsmito gadu pēc kārtas, ar Madonas novada pašvaldības atbalstu, notika festivāls "Zelta Šlāgeris". Šogad pasākums Madonas estrādē notika 31. jūlijā.
"Zelta Šlāgera 2021" īpašie viesi bija leģendārā pilsētas kapela "Bumerangs", kurai "uz pleciem" jau 35 skatuves gadi, un tas nav maz. Pēdējā laikā "Bumerangs" uzstājas samērā reti un festivāla organizētāji ir īpaši priecīgi ziņot, ka izdevies pierunāt leģendāro "Bumerangu" viesoties Madonā!
Kopā ar "Bumerangu" uz Madonas estrādes uzstājās ne mazāk pazīstami mākslinieki – "Klaidonis", "Lauku muzikanti", "Baltie Lāči", "Vēja runa", "Tērvete", "Dobeles zemessargi", Ineta Rudzīte, Viktors Zemgals, Beāte Meldere, Sandris Sproģis, Santa Kasparsone, Sandris Dubovs un citi mūziķi.
Tikpat tradicionāli kā pats festivāls bija atkalsatikšanās ar ilggadējo festivāla vadītāju – aktieri Gunti Skrastiņu, kurš šajā gadā saņēmis mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta Mikrofons" par labāko šlāgermūzikas albumu ar Raimonda Paula mūziku - "Nopietni pa jociņam".
Ir vērts atgādināt – festivāls "Zelta Šlāgeris" ir tradīcijām bagātākais un nozīmīgākais šlāgermūzikas festivāls Latvijā, tā ir svarīga latviešu sadzīves mūzikas daļa.