„Latviešiem pasaulē” šoreiz virpuļoja mūzikas ritmos! Igaunijas latviešu koris „Ziemeļu balsis” augusta nogalē sparīgi uzsācis jauno sezonu un ir apņēmības pilni nākamajā vasarā līdz ar pārējiem Latvijas un pasaules koriem pieskandināt lielo Mežaparka dziesmu svētku estrādi. Bet tuvākajā nākotnē pošas uz Tartu, kur Lāčplēša dienā tiks svinēta Tartu Latviešu biedrības desmitā jubileja. Kora tuvākajos un tālākajos plānos „Latviešiem pasaulē” palīdzēja ielūkoties tā diriģents Matīss Briedis.

Savukārt divi latviešu populārās mūzikas grandi Olga Rajecka un Guntis Veits (attēlos) devušies priecēt Anglijas latviešus. „Latviešiem pasaulē” Gunti Veitu burtiski stundu pirms koncertballes „Ieskandini rudeni” sākuma izdosies sastapt uz Straumēnu skatuves. Balles rīkotāji sola, ka nekas nav neiespējams - būs viktorīna ar pārsteiguma balvām, loterija un pat iespēja nobildēties ar smuko Veitu. Tomēr izbaudīt Anglijas rudeni Guntim neizdosies, jo jau nākamajā dienā viņš būs aiztraucies pāri okeānam - pie tautiešiem Bostonā.

Bet enerģijas un dzīvesprieka pārpilnā un nenogurdināmā dīva Olga Rajecka, kopš pavasara ar savu jubilejas koncertu apceļojusi visu Latviju, nu devusies uz Lielbritāniju. Tāpēc, Londona, saturies! Olgas balss spēj sacensties ar Big Bena torņa zvanu, bet viņas krāšņie tērpi liks nobālēt  visiem slavenākajiem Londonas modes dižgariem.