Lai pievērstu uzmanību ģimenei un tās patiesajai vērtībai, pēc ANO ieteikuma kopš 1994. gada 15. maijā tiek atzīmēta Starptautiskā ģimenes diena, bet kopš 2008. gada to svinam arī Latvijā.

Svētku priekšvakarā  „Latviešiem pasaulē” tikāmies ar divām mūziķu ģimenēm, precīzāk - ar divām meitām un viņu tētiem Meldru un Johnny, Paulu un Normundu. Jau vairāk nekā 10 gadus viņi dzīvo katrs savā valstī, tomēr tālums viņus ne tikai šķir, bet arī vieno - mūzikā, mīlestībā un rūpēs vienam par otru.

Meldra Gūža studējusi Modernās mūzikas akadēmijā Apvienotajā Karalistē, kopā ar savu vīru – dziesmu autoru un mūzikas producentu vada savu ierakstu un producēšanas kompāniju "The Song Lab Ltd", pasniedz meistarklases jaunajiem mūziķiem, darbojas kā viesmūziķe dažādos projektos, uzstājusies pat kopā ar britu roka leģendu Rodu Stjuartu. Savukārt pavisam drīz Meldra gaida priecīgu atkalredzēšanos ar Latvijas klausītājiem un tikšanos uz VEF koncertzāles skatuves kopā ar savu tēti Johnny Salamander. 

Solodziedātāju un pazīstamā grupas „Putnu balle” dalībnieci Paulu Ķieti arī vēlme pēc izglītības savulaik aizvedusi uz Lielbritāniju, kur viņa absolvējusi Londonas Mūsdienu mūzikas akadēmiju. Šobrīd Paula pasniedz gan vokālās privātstundas, gan muzicē savā grupā, gan ir pieprasīta vijolniece dažādos studijas projektos un ierakstos. Paulas tētis, populārās grupas „Lauku muzikanti” līderis Normunds Ķietis, lai arī skumst par retajām tikšanās reizēm, tomēr gandarīts par meitas muziķes karjeru un panākumiem.