Lai stāstītu par saviem nesenajiem piedzīvojumiem savās gandrīz vai „otrajās mājās” - Amerikā, „Latviešiem pasaulē” viesojās populārais dziedātājs Lauris Reiniks (attēlā). Savulaik viņš Amerika mācījies vairākās aktiermeistarības skolās, bet šoreiz ceļojuma mērķis bijis apciemot savus turienes latviešu draugus un mazos latviešu bērnus iepazīstināt ar savu jauno dziesmu galveno varoni - lācēnu Ričiju Rū. Ciemojoties latviešu skoliņā Losandželosā, Lauris saticis vēl vienu mūsu slavenību - BMX olimpisko čempionu Māri Štrombergu un viņa dēliņu Rio.

No aizokeāna, pa ceļam, dodoties pāri jūrai - uz Somiju, uz brīdi piestāsim Vācijā, lai pārliecinātos, vai brīnumi notiek. Un tiešām - tie notiek, jo sastapām mūsu LR2 kolēģi, dziedātāju Mārtiņu Kanteru, kurš bija ceļā, lai kā īpašais viesis uzstātos Ziemassvētku ieskaņas sarīkojumā Latviešu Centrā Minsterē "Brīnumi notiek"!

Bet Helsinkos sveicām tautas deju kopu  “Aurora” un viņu vadītāju Aigu Turuku apaļajā minijubilejā. „Aurora” savu 5 gadu jubileju svinēs kopā ar  draugiem - TDK "Zibenītis" no Zviedrijas, TDA "Dardedze" no Latvijas, igauņu deju kopa "Ülelahedad"  un latviešu - somu kori "Ziemeļmeita" no Somijas koncertā “Ziemeļu blāzmā uzdejot”.