Aprīļa mēnesis Londonā vainagosies ar plašu pasākumu, uz kuru aicina Diasporas māsu un vecmāšu apvienība,  konference "Sieviete medicīnā un zinātnē Latvijā un pasaulē". Tajā diskutēs par sievietes sasniegumiem zinātnē un medicīnā, karjeras izaugsmi, Diasporas mediķu ieguldījumu Latvijas veselības sistēmas attīstībā un zinātnes attīstībā, kā arī līdzsvaru starp privāto un darba dzīvi. Gaidāmajā notikumā ielūkojāmies kopā ar „Latviešiem pasaulē” viešņām - endokrinoloģi, ASV Kalifornijas universitātes asociēto klīnisko profesori Dainu Dreimani un  Diasporas māsu un vecmāšu apvienības Valdes priekšsēdi, bērnu un pusaudžu psihiatrijas rezidenti Modslija Hospitālī Lielbritānijā Karīnu Beinerti.

Konference klātienē norisināsies Londonā, tomēr galvenās lekcijas būs iespējams noskatīties video formātā  DiMVA mājas lapā.

Savukārt ar savu klātbūtni Vācijas pilsētu Eslingenu jūnijā priecēs vairāki simti koristu, dejotāju, teātra spēlētāju un skatītāju, kas no Eiropas malu malām būs saradušies, lai svinētu „Eslingenas Dziesmu Svētkiem 75”. Ar lielā notikuma programmu - lielkoncertu tirgus laukumā, kolektīvu priekšnesumiem dažādos pilsētas laukumos, koncertuzvedumu “Mūsu mīlestība” ar Čikāgas Piecīšu dziesmām, svētbrīdi ar garīgās mūzikas koncertu, balli, sadziedāšanos, sadancošanos un Jāņu ielīgošanu „Latviešiem pasaulē” iepazīstināja svētku organizatores – divas Lauras - Laura Putāne un Laura Luksts–Lukstiņa.