Visa pasaule svinēja klusas un mierpilnas Lieldienas:

Lielās piektdienas dievkalpojumi notika Svētā Krusta baznīcā Melburnā , Čikāgas latv. ev. lut. Sv. Pētera draudzē un Kalamazū latviešu apv. ev. lut. draudzē. Ārdurvju Lieldienu dievkalpojumu noturēja Sandiego latv. ev. lut. draudzē.  Kristus Augšāmcelšanās svētku jeb Lieldienu dievkalpojumi klātienē pulcēja: Svētā Krusta baznīcā Melburnā , Čikāgas latv. ev. lut. Sv. Pētera draudzē, kur bija arī Dievgalds un brokastis, Sv. Pēterburgas latviešu ev. lut. draudzē Floridā  un Kalamazū latviešu apv. ev. lut. draudzē

Vienlaikus neparastas un interesantas Lieldienu svinību idejas bija sarūpējuši mūsu tautieši Beļģijā un ASV, Floridā.  

Latviešu biedrība Beļģijā aicināja visus zoom platformā piedalīties kopīgā Lieldienu kūkas cepšanā. Meistarklasē bija iespēja iemācīties pagatavot Medus kūku OLAS formā. „Latviešiem pasaulē” viesojās Latviešu biedrības Beļģijā valdes priekšsēdētājs, arī Eiropas Latviešu apvienības priekšsēdes vietnieks Agnis Sauka un gardo un skaisto kūku meistare Helēna Veita.

Savukārt Floridas latviešu biedrība un tās aktīviste Brigita Gahr stāstīja par pārgājienu, tradicionālo Lieldienu “olu kauju” un pikniku Sawgrass Lake Park. Aktīvās atpūtas piekritēji varēja izbaudīt 1 jūdzes garo dabas taku, kas vijas cauri Red Maple purvam, apskatīt skaisto Sawgrass ezeru, kā arī daudzveidīgo parka veģetāciju, turklāt palepoties ar savu košo Lieldienu olu.