Kamēr Lielbritānijā Iedvesmojošā nedēļas nogalē pulcēsies daiļais dzimums, tikmēr Dānijas stiprais dzimums dosies aizraujošā Tēvu un bērnu gājienā!

Ar mērķi stiprināt saikni ar savām atvasēm, baudot kopīgi pavadīto laiku, neaizmirstot arī izklaidēties un būt gataviem arī kādam vīrišķīgam izaicinājumam Latviešu – dāņu biedrības kungi aicina doties 2 dienu pārgājienā, neaizmirstot paņemt līdzi lietas, par kurām, iespējams, citu reizi rūpējas mammas: izturīgu un ērtu mugursomu, guļammaisu, paklājiņu, ūdens trauku, galda piederumus, lukturīti, uzkodas enerģijas atjaunošanai ,ēdienu maltītēm, ko gatavot uz ugunskura, ērtus apavus un laikapstākļiem atbilstošu apģērbu. „Latviešiem pasaulē” pārgājiena maršrutu izstaigājām kopā ar Raivi Orbu no Latviešu – dāņu biedrības.

Savukārt Latviešu biedrību asociācija Lielbritānijā pulcē tautiešus, kuri jūt nepieciešamību būt sadzirdētiem un atbalstītiem un tikties kopīgos pasākumos: gan jogas, latviešu tradicionālās dejas, nūjošanas, floristikas un radošās angļu valodas nodarbībās, gan ģimeņu un sporta dienās, gan mākslas un terapijas sesijās. Latviešu biedrību asociācijas Lielbritānijā šoreiz latviešu īpašumā „Straumēni” iecerējusi Iedvesmojošu nedēļas nogali sievietēm.