Gadsimta Garāko Līgodziesmu ieskandinājām kopā ar Līgodziesmas debitantiem- latviešu kori „Rietumvējš” no Dānijas un kora prezidenti Inetu Sokolowski.

Sācies kā maiga vēja pūsmiņa meiteņu ansambļa veidolā, vairāk nekā 10 gadu laikā pieņēmies spēkā un izaudzis par kārtīgu jaukto kori, kura balss atskanējusi gan Latviešu-dāņu biedrības un kora mājvietas-Vejles pilsētas  (pilsēta Dānijas  dienvidaustrumos)  pašvaldības organizētos pasākumos, gan Vispārējos Latviešu Dziesmu un deju svētkos, gan Eslingenas Dziesmu svētkos 2017. gadā, arī Latviešu Dienās Edinburgā un Kanādas Dziesmu svētkos Toronto. Kolektīva repertuārā ir dziesmas gan latviešu, gan arī angļu un dāņu valodā. „Rietumvēja” koristus vieno dziedātprieks, un viņi ir pārliecināti, ka dziesma var saliedēt, iepriecināt, palīdzēt tikt cauri grūtībām un ieviest cerību. Kora šīs vasaras plānos ir diriģentes Kristīne Zariņas vadībā doties gan uz Dziesmu svētkiem Eslingenā, gan Minesotas Dziesmu svētkiem ASV.

21.jūnija vakarā plkst. 21.15 ( pēc LV laika) Gadsimta Garākā Līgodziesma pirmo reizi atskanēs no Vejles fjordiem, un LR2 ētera tiešraidē to skandēs  Latviešu-dāņu biedrības jauktais koris „Rietumvējš”.