19. jūnijā plkst. 16.40, gaidot Vasaras saulgriežus,LR2 ēterā sazināsimies ar „Gadsimta garākās Līgodziesmas” dalībniecēm – etnomūziķēm māsām Katrīnu un Laimu Dimantām. 

Māsas Dimantas ir unikāls balsu sajaukums, kurā reizē saklausāms skaņas kuplums un tebmbrāla vienotība. Tādu iekšējo spēku var sajust tikai māsu dziedājumā!
Laima un Katrīna nāk no septiņu bērnu ģimenes Baldonē. Meitenes kopš dzimšanas piedalījušās ģimenes folkloras kopā “Austra”, vēlāk folkloras kopā “Kokle”. Atceroties bērnību, viņas teic, ka neviens ģimenes izbraukums nav noticis bez latviešu tautasdziesmu dziedāšanas. Tautasdziesmā esot ielikts tik daudz vieduma un gudrības, tās ir gan muzikāli interesantas, gan atspoguļo  latvisko izjūtu, un, muzicējot kopā ar ģimeni, viņas jūtoties laimīgas!

Vasaras saulgriežos 21.jūnijā pašā rīta agrumā, plkst. 4.29 Katrīna un Laima Dimantas ar svaigi darinātiem Līgo vainagiem galvā LR2 studijā sveiks saullēktu un, ar savu enerģētisko dziedājumu modinās gan klausītājus , gan gada garāko dienu. Nenoguliet šo fantastiski maģisko brīdi. :)