20. jūnijā plkst. 15.15, gaidot Vasaras saulgriežus, LR2 ēterā sazinājāmies ar diriģentu Intu Teterovski - „Gadsimta garākās Līgodziesmas” virsdiriģentu, kura virsvadībā varēsiet sadziedāties 21. jūnijā plkst. 22.00 Doma laukumā!

Vasaras Saulgriežos, 21. jūnijā LR2 jau ceturto gadu svin gada garāko dienu vērienīgā projektā „Gadsimta garākā Līgodziesma”, kad sākot ar saullēktu plkst. 4.29 līdz pat brīdim, kad saule dodas dusēt, mūsu ēteru pieskandina kori un folkloras ansambļi ne tikai no visām Latvijas malām, bet arī no plašās pasaules - tām vietām, kur mīt un dzied latvieši.

Šogad saules rietu kopā ar mums mīļi aicināts sagaidīt ikviens un , apliecinot , ka latvieši tiešām ir varena dziedātāju tauta, „Gadsimta garākās Līgodziesmas” noslēgumā plkst. 22.00 Vecrīgas sirdī, Doma laukumā, pie radiomājas tiek rīkota unikāla sadziedāšanās zibakcija, kurā no visas sirds varēsim izdziedāt skaistākās līgo un tautasdziesmas, Latvijas Radio vēsturiskais balkons (no kura runu reiz teicis pats Ulmanis) pārtaps par diriģenta tribīni, un no tā sadziedāšanu vadīs „Gadsimta garākās Līgodziesmas” virsdiriģents Ints Teterovskis. Viņš kopā ar savu kori „BALSIS” ik gadu aktīvi piedalījies „Gadsimta garākajā Līgodziesmā” - gan sveicot sauli un Latvijas radio studijā  uzstājoties pašā rīta agrumā kā pats pirmais kolektīvs, gan vēlā vakara stundā noslēdzot garo dienas līgošanas maratonu.

Šoreiz „Gadsimta  garākajā Līgodziesma” kopā ar Intu  Teterovski ikviens varēs ievīt arī savu balsi! Repertuārs - visiem labi zināmas dziesmas „Pie Dieviņa gari galdi”, „Es izjāju Prūšu zemi”, protams, arī kāda populāra Līgo melodija un dziesma no koru „zelta fonda” - leģendārais „Jāņuvakars”.

Projekts „Gadsimta garākā līgodziesma” notiek Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros.