8.jūnijā plkst. 17.15, gaidot Vasaras saulgriežus, LR2 ēterā iepazīšanās ar Siguldas jaukto kori „Spārni” un tā diriģenti Līgu Ādamsoni

Jau kopš 1991. gada Siguldas kultūras namā, diriģentes Līgas Ādamsones saukti, pulcējas dziedātgriboši cilvēki, tolaik – lai dibinātu jauniešu kori. Dalībnieki nāk, dzied, mainās, dzīvo un paši smej, ka visi kopā jau pudu sāls izēduši (bet varbūt izsvīduši mēģinājumos un skatēs), bet kora gars paliek, un šogad tikšot svinēti apaļie 30! Kā jau jebkurā ģimenē, arī šajā - dziedošajā, esot mīļas tradīcijas, kas savējiem saprotamas no pusvārda. Koris sevi apliecinājis Pasaules koru olimpiādē, ar dziesmām pieskandēta Pētera baznīca Rīgā, dievnami Štūrē, Brēmenē, Falčepingā, Tamperē, Kauņā, arī tepat Allažos un Siguldā.

Pandēmijas laiks dziedāšanas prieku tikai stiprinājis- gan zooma, gan āra mēģinājumos (pat uz slēpošanas kalna!), kā arī kopīgiem spēkiem tika sakopta Gaujas mala.

21.jūnija LR2 Gadsimta garākajai Līgodziesmai tiešraidē visai agrā rīta stundā -plkst. 6.15 pirmo reizi pievienosies arī  Siguldas jauktais koris „Spārni”